Atölye Çalışmaları

4-5-6-7 Mayıs 2017 tarihlerinde TÜYAP Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan 6. Türk Hava Yolları Bursa Bilim Şenliği’nde birbirinden farklı temalarda 84 atölye çalışması yapılacaktır.
Bu atölye çalışmalarının 37 tanesi online rezervasyonlu olarak gerçekleştirilecektir. Online rezervasyon gerçekleştirmek için aşağıda yer alan adımları izlemeniz yeterlidir.
Rezervasyonsuz atölyeler için kayıtlar 4-5-6-7 Mayıs tarihlerinde TÜYAP Fuar Merkezi’ne gelmeniz yeterlidir..
Atölye içeriklerini aşağıda yer alan açıklamalardan detaylı bir şekilde inceleyebilir bireysel ya da okulunuz öğrencileri için toplu olarak rezervasyon gerçekleştirebilirsiniz.
Aynı zamanda bilim şenliği giriş alanında katılımcılara verilecek olan Atölye Kartı ile atölyelerimizin 10 tanesine katıldığınız takdirde Bursa Bilim ve Teknoloji Merkezi’nde yer alan Dinozor Sergisine ücretsiz giriş bileti kazanabilirsiniz. Atölye kartı bireysel katılım gösteren ziyaretçilere verilecektir.
Not** Atölye kartları sınırlı sayıdadır. Her atölye katılımınızda ilgili atölyedeki atölye lideri atölye kartınıza damga vuracaktır.
Türk Hava Yolları Bursa Bilim Şenliği rezervasyonlu atölye çalışmalarına katılmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar ;
Bilim Şenliğinde gerçekleştirilecek olan atölye çalışmaları incelenir.
basvuru.bursabilimsenligi.org adresine girerek hesap oluşturulur ve sisteme kullanıcı adı şifrenizle giriş yapılır.
Katılmak istenilen atölye çalışmaları, seans seçenekleri ve yaş grupları dikkate alınarak rezervasyon formu doldurulur.
Atölye seansından 30 dakika önce Bilim Şenliği Atölye kayıt alanına gelinerek
rezervasyon bilete çevrilir.